Jiří  Winter Neprakta - O proměnlivosti lidské

Kresba, 15x24 cm, nesignováno, volný list.

Pozn.: Vzadu razítko Neprakta. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

31649. O proměnlivosti lidské
Dražba ukončena:15.05.2019 20:00:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč