Jiří  Winter Neprakta - Konvolut 3 tisků

Ofsety, od 17x13 cm do 19x15 cm. Signovány vpravo dole v tisku Neprakta. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

76336. Konvolut 3 tisků
Dražba ukončena:24.04.2022 20:21:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč