Jiří  Winter Neprakta - Blboun nejapný

Kombinovaná technika, 34x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

75924. Blboun nejapný
Dražba ukončena:28.04.2022 20:17:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč