Jiří  Winter Neprakta - Adam a Eva a Calvados

Litografie, 10,5x15 cm. Signováno vpravo dole Neprakta, Švandrlík. Pasparta, sklo.

Stav: Papír v kraji mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 24 cm

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

117711. Adam a Eva a Calvados
Dražba ukončena:16.06.2024 20:33:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč