Jiří Trnka - Setkání

Litografie, 22x16 cm, signováno vpravo dole v tisku Jiří Trnka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

10855. Setkání
Dražba ukončena:01.06.2017 21:07:20
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 300 Kč