Jiří Trnka - Chlapec a medvěd

Litografie, 17x23 cm, signováno vpravo dole Trnka, volný list.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

11081. Chlapec a medvěd
Dražba ukončena:14.06.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč