Litografie 43/100, 15x22 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Šalamoun 79. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1935-2022
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.