Jiří  Šalamoun - Rybaření

Litografie, 50x65 cm, signováno dole uprostřed Jiří Šalamoun, 32/100, rám, sklo.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

11228. Rybaření
Dražba ukončena:14.06.2017 21:44:07
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 100 Kč