Litografie, 37x28,5 cm, signováno vpravo dole Ščerbakov, rám, pasparta, zaskleno.
1925, Hradec Králové
Student SOŠ pro umělecký průmysl v Jablonci nad Nisou (1948-1948), poté žák VŠUP v Praze (1948-1953; prof. E. Filla a J. Novák). Malíř a grafik. Studijně vycestoval do Španělska. Zaměřuje se na figurální a historické náměty, krajinomalbu a květinová zátiší. Ve svých dílech se snažil realisticky postihnout atmosféru místa.
Pozn.: Signatura částečně zakryta paspartou. Rám poškožen. Vzadu štítek ČFVU.