Olej na kartonu, 36x41 cm. Signováno vpravo dole Jiří Kosina 1930. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 - ?
Malíř, grafik. Studoval v kurzech kreslení a malování v Hradci Králové, které pořádalo Uměleckoprůmyslové muzeum, v malířské škole Ferdinanda Engelmüllera a v malířské škole K. Langera. Žil v Praze.