Jiří  Balcar - Večer ve městě

Kombinovaná technika (olej, sádra), 25x56 cm, signováno vpravo dole Balcar, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929 – 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

14521. Večer ve městě
Dražba ukončena:29.11.2017 19:37:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč