Jiří  Balcar - Soubor 3 grafických listů

Různé techniky, od 15x8 cm do 21x26 cm. Signovány vpravo dole Balcar. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1929 – 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

16223. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 19:16:26
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 000 Kč