Jiří  Balcar - Krajina

Tempera, 41x51 cm. Signováno vpravo dole Jiří Balcar. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko, číslo soupisu 11b.

o autorovi: 1929 – 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

58699. Krajina
Dražba ukončena:29.04.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč