Jindřich Zezula - Zimní jitro

Olej na sololitu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

73094. Zimní jitro
Dražba ukončena:24.02.2022 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč