Jindřich Zezula - Výhled do kraje

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

303442. Výhled do kraje
Dražba ukončena:02.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč