Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1935 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.