Jindřich Zezula - Na Oslavě

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

115747. Na Oslavě
Dražba ukončena:30.05.2024 21:45:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč