Jindřich Zezula - Mezi stromy

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vpravo dole Zezula Olištováno.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

111501. Mezi stromy
Dražba ukončena:29.02.2024 20:16:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč