Jindřich Zezula - Mezi stromy

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vpravo dole Zezula Olištováno.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

111501. Mezi stromy
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:10:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč