Jindřich Zezula - Bílá paseka

Olej na plátně, 96x84 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rám.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

32746. Bílá paseka
Dražba ukončena:30.05.2019 22:09:01
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:16 000 Kč