nesignováno (Jindřich Wielgus?) - Ležící akt

Carrarský mramor, délka 55 cm,
Jindřich Wielgus (nesignováno ale dole štítek se jménem a názvem díla).

Pozn.: Mírně poškozeno (odštěpek max. 2x2 mm). Sbírka PhDr. Čestmíra
Císaře (1920-2013).

nesignováno (Jindřich Wielgus?)
1855. Ležící akt
Dražba ukončena:28.01.2015 21:04:03
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč