Jindřich Veselka - Z Budějovicka I.

Olej na sololitu, 17x50 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Veselka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927-2004
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého a Mináře, čestný rok u V. Pukla. Ve své tvorbě se zabýval užitou grafikou, poté především krajinomalbou, zátišími. Byl členem mnoha uměleckých spolků.

Jindřich Veselka
84729. Z Budějovicka I.
Dražba ukončena:02.10.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč