Jindřich Veselka - Kytice

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Veselka. Rám.

o autorovi: 1927-2004
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého a Mináře, čestný rok u V. Pukla. Ve své tvorbě se zabýval užitou grafikou, poté především krajinomalbou, zátišími. Byl členem mnoha uměleckých spolků.

Jindřich Veselka
30852. Kytice
Dražba ukončena:24.04.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč