Olej na plátně fixovaném na kartonu, 15x10 cm. Monogramováno vpravo dole JU 14. Rámováno.
Nejdelší strana: 23 cm
o autorovi: 1950, Praha
Studoval užitou grafiku na SUPŠ u prof. Bláhy (1965-1969). Skvělý ilustrátor. Zastoupen ve sbírkách PHP v Praze, NG v Brně a dalších.