Jindřich Ulrich - Malířská paleta

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x14 cm. Monogramováno vpravo dole JU 05. Rámováno.

o autorovi: 1950, Praha
Studoval užitou grafiku na SUPŠ u prof. Bláhy (1965-1969). Skvělý ilustrátor. Zastoupen ve sbírkách PHP v Praze, NG v Brně a dalších.

71858. Malířská paleta
Dražba ukončena:27.01.2022 23:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč