Olej na desce, 10x8 cm. Monogramováno vlevo dole J. U. 98. Rámováno.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1950, Praha
Studoval užitou grafiku na SUPŠ u prof. Bláhy (1965-1969). Skvělý ilustrátor. Zastoupen ve sbírkách PHP v Praze, NG v Brně a dalších.