Jindřich Ulrich - Casanova na zámku

Olej na kartonu, 13x10 cm. Monogramováno vlevo dole J. U. 82. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1950, Praha
Studoval užitou grafiku na SUPŠ u prof. Bláhy (1965-1969). Skvělý ilustrátor. Zastoupen ve sbírkách PHP v Praze, NG v Brně a dalších.

vydraženo top
104470. Casanova na zámku
Dražba ukončena:15.10.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč