Jindřich Stehlík

69672. Stromy v zimní krajině

popis: Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

dražba ukončena: 28.11.2021 20:32:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč