Jindřich Stehlík - Stromy v zimní krajině

Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole J. Stehlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

Jindřich Stehlík
69672. Stromy v zimní krajině
Dražba ukončena:28.11.2021 20:32:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč