Jindřich Šimek - Stavení se sněhem

Olej na kartonu, 35x52 cm. Signováno vpravo dole Jindra Šimek 1942. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

305618. Stavení se sněhem
Dražba ukončena:21.07.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč