Jindřich Šimek - Sníh v oranici

Akvarel, 27x62 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

72059. Sníh v oranici
Dražba ukončena:09.01.2022 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč