Jindřich Šimek

305616. Samota v kopcích

popis: Olej na kartonu, 30x31 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek 1929. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Doudlebech nad Orlicí roku 1901. Studoval soukromě u A. Kalvody a O. Bubeníčka a na AVU. Studijní cesty podnikl po Itálii a Rakousku. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 21.07.2020 20:08:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč