Jindřich Šimek - Samota v kopcích

Olej na kartonu, 30x31 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek 1929. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

305616. Samota v kopcích
Dražba ukončena:21.07.2020 20:08:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč