Jindřich Šimek - Prosluněný park

Olej na kartonu, 46x35 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek 1927. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

27079. Prosluněný park
Dražba ukončena:30.01.2019 19:43:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč