Jindřich Šimek - Horské štíty

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Jindra Šimek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

23923. Horské štíty
Dražba ukončena:01.11.2018 21:34:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč