Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole Jindra Šimek, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.
o autorovi: 1901-1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč