Jindřich Šimek - Horské štíty

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole Jindra Šimek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

15443. Horské štíty
Dražba ukončena:24.01.2018 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč