Jindřich Šimek - Břízy v zimě

Olej na kartonu, 36x26 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek 77. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

106138. Břízy v zimě
Dražba ukončena:26.11.2023 21:37:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč