Olej na plátně, 76x101 cm, signováno vpravo dole Jindřich Šimek, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901-1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč