Jindřich Procházka - Žně

Akvarel, 10x14 cm. Signováno vlevo dole Jindřich Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

41219. Žně
Dražba ukončena:27.02.2020 22:58:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (27.02.2020 20:32:10) 5086
600 Kč 26.02.2020 11:57:53 841