Olej na kartonu, 52x75 cm. Signováno vlevo dole Jindřich Procházka. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč