Jindřich Procházka - Salajka v Horní Lomné

Akvarel, 40x56 cm. Signováno vlevo dole Jindřich Procházka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

301061. Salajka v Horní Lomné
Dražba ukončena:28.09.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 24.09.2019 14:00:21 734
700 Kč 20.09.2019 13:01:51 3486