Jindřich Procházka - Městská scéna

Akvarel, 21x16 cm. Signováno vlevo dole Jindřich Procházka 1955. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

76272. Městská scéna
Dražba ukončena:17.04.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč