Jindřich Příhoda - Pohádkový kraj

Akvarel, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Příhoda 1931. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Božejově u Pelhřimova roku 1892.
Studoval AVU v Praze u profesorů Bukovace, Preislera a Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně pohádkovými motivy, které ztvárňoval v akvarelech, ale tvořil i olejomalby, pastely, perokresby a lepty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 000 Kč

29771. Pohádkový kraj
Dražba ukončena:28.03.2019 19:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 11.03.2019 21:32:31 4657