Jindřich Otipka

65401. Zátiší s ovocem a lahví

popis: Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vpravo dole J. Otipka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:03:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč