Jindřich Otipka - Motiv z předměstí

Olej na kartonu, 54x87 cm. Signováno vpravo dole J. Otípka. Rámováno.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1921 – 1986

116252. Motiv z předměstí
Dražba ukončena:19.05.2024 21:02:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč