Jindřich Otipka - Konvolut 2 obrazů - Květiny a Zátiší s ovocem

Nejdelší strana: 43 cm

Oleje na kartonu, 28x32 cm a 31x37 cm. Signovány J. Otipka. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1921 – 1986

84602. Konvolut 2 obrazů - Květiny a Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.09.2022 20:13:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč