Jindřich Kletvík - Sagrada familia

Nejdelší strana: 76 cm

Keramika, rozměr 76x37 cm, Signováno zezadu J.Kletvík 94.

Pozn.: poškozeno.

o autorovi: 1938-2017
Studoval SPŠ keramickou v Bechyni. Zabýval se užitou keramikou, vytvářel keramické reliéfy a plastiky pro veřejný prostor.

125367. Sagrada familia
Dražba ukončena:31.10.2024 21:53:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč