Olej na sololitu, 47x64 cm. Signováno vpravo dole J. Hegr. Rámováno.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1933-2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.