Jindřich Hegr - Alej

Litografie, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Hegr. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

31947. Alej
Dražba ukončena:16.05.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč