Jindřich Hegr - Alej

Nejdelší strana: 64 cm

Litografie, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Hegr. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

124153. Alej
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 16.09.2024 7:08:54 5661