Různé grafické techniky, od 45x33 cm do 21x15 cm. 2x signováno, 2x nesignováno. 1x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo. Pozn.: 1x sklo prasklé. Rámy mírně poškozeny.