Jindřich Hegr a další

62919. Konvolut 4 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 45x33 cm do 21x15 cm. 2x signováno, 2x nesignováno. 1x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: 1x sklo prasklé. Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč