Olej na kartonu, 29x33 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 09, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.