Jindřich Havlíček

59768. Na břehu

popis: Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vlevo dole J. Havlíček 17. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 600 Kč