Jindřich Havlíček - Na břehu

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole J. Havlíček 19, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Náchod - 1947, Běloves u Náchoda

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

13604. Na břehu
Dražba ukončena:25.10.2017 21:14:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč